Tammneeme / 9. etapp

Kuupäev: 27. juuli 2022

Stardipaik: Tammneeme

Korraldaja: velo clubbers

Start avatud: 17.00 – 20.00 (ajavõtt ja tähistus kuni 21.00)

Raja pikkus: ~ 5 km

Lasterada: tuleb kindlasti

KOHALETULEK JA PARKIMINE

Soovitame kohale veereda rattaga. Randvere teele on parkimine keelatud. Lähimad väikesed parklad leiate, kui Google Mapsist otsida: Viimsi Discgolfi park, Tädu Loodusõpperada, Tädu terviserada ja jõulinnak, LVR technology and Logistic OU, Randvere kool, Randvere Lasteaed. RMK lubab meil parkida ka metsas. Sisse saab sõita Tädu Terviseraja parkla juurest ja Google Mapsi otsingusse tuleb sisestada selline huvitav aadress nagu: Nussi puiestee, Unnamed Road, Lubja, 74010 Harju maakond. Metsas palun sõita aeglaselt. Siin võib olla jooksjaid, jalutajaid, rattureid loomi, linde, sitikaid ja putukaid, kelle tegevust me ei tohiks häirida.

RAJAKIRJELDUS

Uus on unustatud vana. Kolmapäevakute algusaastate MiniTahko is back! Rajal on palju singleid, juurikaid, negatiivse kaldega pöördeid juurikaid ja loomulikult kive. Mööda astangut ronides tulevad ka mõned tõusumeetrid. Ja loomulikult MiniTahko – pikk ja kivine sirge, kus on võimalik nii üle kivide lennata, kui korralikult ikalduda.
Singlitel palun olla viisakad. Kiiremad – taganttulija asi on kuidas eessõitjast ohutult mööda saada. Aeglasemad – viisakas on selgelt teises tempos sõitjatele veidi laiemas rajaosas võimaldada mõlemale ohutu möödasõit.

RINGIDE ARV

L10 – 2 lastering
M/N12 – 4 lasteringi
M/N14 – 1 ring
M/N16 – 1 ring
M/N, jne – 2 ringi