Aruküla / 6.etapp

Kuupäev: 21. juni 2023

Stardipaik: Aruküla terviserajad

Korraldaja: Porter Racing

Start avatud: 17.00 – 20.00 (ajavõtt ja tähistus kuni 21.00)

Raja pikkus: ~ 6.5  km

Lasterada: eraldi  lasterada ~ 1  km 

KOHALETULEK JA PARKIMINE

Arukülla saab rongiga! Aruküla raudteejaamast on stardipaika 1.7 km.

Kes saabuvad autodega, siis parkimiseks saab kasutada kas Aruküla terviseradade parklat, mis on aga väga väike või Aruküla laululava plats. Kolmas alternatiiv on 1.3 km kaugusel asuv Raasiku vallavalitsuse parkla. Soovitame kasutada viimast ja sprintida end soojaks starti sõites!  Juhul kui näete parkimisreguleerijaid, palume järgida nende juhiseid!

RAJAKIRJELDUS

Algselt pigem lihtsama ja kiiremana planeeritud rada Aruküla terviseradadel ja selle ümbruses on sel korral saanud omale väikese pikenduse. Lisandunud on mägi. Jah, just – õigesti lugesite, Arukülas on mägi. Sellest saab 2 korda üles ja ka 2 korda alla sõita. Paar väikest vimkat on siiski olemas ka vanemal rajaosal. “Rockgarden” autentsetest Aruküla põllukividest ja pisike hüpekas (saab ka kõrvalt läbi), kohalike käsitööliste poolt meisterdatud puidust viraaž ning muidugi pöörded, pöörded ja kurvid. 

PÖÖRA TÄHELEPANU!

  • Rajal on umbes 200 m edasi-tagasi kruusalõik, mis on avatud liiklusega teel! Kahte koridori rajal ei ole kahjuks võimalik eraldada. Palun jälgige hoolikalt vastutulevaid kaassõitjaid ja võimalik, et ka seal liikuvaid sõidukeid. Viimaseid on sel teel küll õnneks harva, aga kui on, siis tolmab korralikult.
  • Laseme soojendusringil ikka võistlejatel võistelda. Mis siis kui nad on soojendajast aeglasemad.

RINGIDE ARV

Palun vaadata ringide arv starditelgi juures olevalt infotahvlilt.