8. september 17.00 - 20.00 saku LIVE KOLMAPÄEVAK
Terviseametilt on väljastatud luba viia läbi kolmapäevak ilma COVID vaktsiinipassi kontrollita. Kui tunnete end tõbisena - püsige kodus!

Saku / 10. etapp

Kuupäev: 8. september 2021

Stardipaik: Saku valgustatud terviserada

Korraldaja: Porter Racing

Stardid:  17.00 – 20.00

Finiš ja rajatähistus: kuni 20.45

Raja pikkus: ~3.9 km

Lasterada: eraldi lasterada 

KOHALETULEK JA PARKIMINE

Võistluskeskus asub Saku valgustatud terviseraja alguses Saku suusamaja juures. Parkimiseks saab kasutada terviseraja parklat, mis on väga väike. Lähimad parklad on Saku raudteejaama parkla (300 m stardist) ja/või Saku Spordikeskuse parklat (700 m stardist). 

RAJAKIRJELDUS

Saku valgustatud terviseraja ümbruses looklev rada koosneb terviseraja metsa singlitest ja tehis suusamägede ümber rajatud maastikurattarajast.  Kogu rada on uuesti puhastatud, kehvemad kohad on korrastatud ja vajadusel uuendatud. Tehismägedel saab pulsi punasesse ja jala pehmeks, sest tõusupõksud on lühikesed, kuid vajavad kiireks läbimiseks korraliku powerit. Metsasinglid panevad proovile su kiire lenksukeeramise oskuse – kruttimist seal jagub. Kohati jagub ka kive, eriti tehismägede piirkonnas, ole tähelepanelik.  Rock garden on aastatega juba pool pehmo variandiks sõidetud, kuid mütsiga siiski lööma tulla ei tasu. Eriti hilisematel startijatel.

PÖÖRA TÄHELEPANU!

Kolmapäevak toimub tavalikses eraldistardi formaadis. Tavapärast viimase etapi ühisstarti ei toimu!
Hilisematele startijatele – kisub hämaraks. Vajadusel kasuta lampi.

RINGIDE ARV

L 10 – 2011 ja hiljem sündinud – 1 lasteringi
M / N 12 – 2009 – 2010  – 2 lasteringi
M / N 14 – 1 ring
M / N 16 – 2005 – 2006 – 2 ringi
Kõik ülejäänud N klassid – 2 ringi
Kõik ülejäänud M klassid – 3 ringi

NB! Ringide arv kontrolli koha peal kindlasti üle!

 
 

STARDINI ON JÄÄNUD AINULT...

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Kas kellelgi on veel eelmise hooaja eest medal kätte saamata? Medali kättesaamiseks kirjuta aadressile tere@kolmapäev oma pakiautomaadi eelistus ja varsti kuuled oma telefonist sõnumiäpi tuttavat heli – piiks, piiks ja medal tuleb! Või anna märku kui soovid medali kätte saada stardist.