9.september 17.00 - 20.00 SAustinõmme regama KOLMAPÄEVAK

Saustinõmme / 6. etapp

Kuupäev: 9. september 2020

Stardipaik: Saustinõmme (Saku metsa männik)

Korraldajad: Porter Racing

Start avatud: 17.00 – 20.00 (ajavõtt ja tähistus kuni 21.00)

Raja pikkus: ~ 7,7 km

Lasterada: ~ 1,3 km eraldi rada.

KOHALETULEK JA PARKIMINE

Saustinõmme poolsesse Saku metsa pääseb hetkel autoga ainult Viljandi maanteelt. Saustinõmmes pöörata Kivi teele ja sõita ainult otse. Tallinna ringteel on tee ehitus ja metsa pöörata ei saa. Tallinnast tulijatel tasub arvestada, et Järve poolne Viljandi mnt ots on remondis ja suletud liikluseks.
Parkimisolud on metsas kitsad ja põhiline parkimisala on metsa läbiva kitsa asfalttee ääred. Olge mõistlikud, jääge roolis rahulikuks ja katsuge ära mahtuda. Ümberpööramise võimalused on kohati ahtakesed.
Soovi korral on võimalik parkida Sakus terviseradade parklasse või Saku 100 parklasse põllul. Sealt on paras maa starti, umbes 3 km, et end soojaks sõita.
Hea võimalus on tulla Tallinnast rattaga!

Google maps link parklasse jõudmiseks.
Waze link parklasse jõudmiseks.

RAJAKIRJELDUS

Rada on Saku metsa kuivemale osale vastavalt tehniliselt kergemapoolne ja pea 100% singlitel. Tempot aitavad all hoida pöörded, kraavid, vallid, purder ja üksikud künkad. Reljeef on metsas pea olematu. Rada sobib ka tagasihoidlikumate kogemustega ratturile.

PÖÖRA TÄHELEPANU!

Hilisemad startijad peavad arvestama, et õhtul hakkab juba hämaraks kiskuma. Pange tuled peale kui plaanite rattaga veel koju sõita!

RINGIDE ARV

L10 – 2 lasteringi 
M/N12, 14 – 1 ring
Kõik ülejäänud M/N, jne – 2 ringi